Companies starting with C

Covilha

Autor: vojtech.kamenik2, Země: Portugalsko, čtvrtek, 01 červen 2017

Covilha- naše oblíbená vesnička na kopci.

Chemnitz už není Karl-Marx-Stadt - aneb mé první dny v Chemnitz

Autor: marie.peerova, Země: Německo, neděle, 30 duben 2017

Dřívější název města "Karl-Marx-Stadt" by mohlo mnohého odradit. Chemnitz je však normální město, ve kterém, až se upozadí počátečný stres ze zařizování potřebné byrokracie, létání sem a tam, a hledání, se dá dobře studovat a pobývat.

Canakkale

Autor: marta.vodickova, Země: Turecko, neděle, 16 březen 2014

Ahoj budoucí erasmáci :)

Možnost jet na erasmus doporučuji všem, kteří se rádi seznamují se skvělými lidmi, cestují, poznávají kultury jiných zemí a chtějí se zdokonalit v cizích jazycích. Každá země má něco do sebe, Turecko určitě doporučuji, ale erasmus je spíše o lidech, tak je podle mě úplně jedno kam se vydáte, všude bude báječně, prostě takové jaké si to uděláte :). Erasmus je hlavně nezapomenutelná zkušenost a zážitky do života, které si budete pamatovat napořád.

Chemnitz příjezd

Autor: gabriela.paclikova, Země: Německo, sobota, 05 leden 2013

Co je potřeba zařídit co nejdříve po příjezdu aneb Rady budoucím "erasmákům" :).

Cestování

Autor: Webadmin, neděle, 08 leden 2012

Jednou z největších výhod, které vám TUD nabízí se Studentenausweis, díky kterému se můžete pohybovat po celém Sasku zadarmo. Tudíž je jasně rozhodnuto o tom, jak trávit víkendy. Být semestr v Drážďanech je sice možné, ale zbytečné. Drážďany, pokud budete aktivní procestujete za tři měsíce a pak můžete vyjet i za jejich hranice. Města, které vřele doporučuji jsou především Leipzig, Bautzen a Meißen. Vždy se tam dostanete na průkazku a dcera trvá maximálně hodinu.