Companies starting with D

Španělsko, Universitat de Valencia

Dojmy z Ovieda

Autor: aneta.markova, Země: Španělsko, čtvrtek, 27 listopad 2014

Nestresujte se. Nestresujte se předměty, které si zapíšete, dají se změnit. Nestresujte se ani tím, že vám nikdo neodepisuje ze zahraniční univerzity. Všechno se nakonec vyřeší. To je asi tak všechno, co bych ráda sdělila studentům vyjíždějícím v příštích semestrech na Erasmus. Všechno ostatní už tu totiž někdo napsal.

Dominika Plíšková

Španělsko, Universidad de Oviedo

Düsseldorf entdecken (Objevování Düsseldorfu)

Autor: radek.lemfeld, Země: Německo, úterý, 25 listopad 2014

Zdravím všechny, kteří uvažují o absolvování svého zahraničního pobytu v Düsseldorfu, a doufám, že Vám mé informace aspoň trochu pomohou při rozhodování. Já kdybych měl možnost jet znovu tak neváhám ani vteřinu, tak ani vy neváhejte.

Dva měsíce v Düsseldorfu

Autor: michaela.vlasata, Země: Německo, úterý, 25 listopad 2014

Je konec listopadu a v následujícím příspěvku vyprávím o začátcích, životě v Düsseldorfu a nutnostech, které je potřeba zařídit.

Deštivé a stále zelené Oviedo

Autor: petra.herbrigova, Země: Španělsko, pátek, 25 duben 2014

Již v prvním ročníku jsem se dozvěděla, že je možnost s Erasmem studovat ve Španělsku. Byla jsem tím nadšená. Když přišel čas podat přihlášku, mé první nadšení opadlo. Uvědomila jsem si, že budu dlouhou dobu od svých blízkých. Na základě zkušeností mých spolužáků, kteří již s Erasmem v zahraničí studovali, jsem se rozhodla do toho jít. Nakonec jsem 16. 1. 2014 odletěla se španělskou společností Vueling z Prahy do Asturias s přestupem v Barceloně.  Letěla jsem se svojí spolužačkou Simčou.

Dojmy Švédské aneb Další Dva Body Do Sbírky

Autor: Webadmin, pondělí, 17 říjen 2011

V minulém čísle jste se mohli dočíst o mých prvních dojmech ze studijního pobytu ve Švédsku, o mých názorech na zdejší zimu, na jazyk, na vysoké ceny, na švédské rysy a povahu, či na pseudo-milovnictví přírody. Nyní se pokusím představit některé ze svých dalších poznatků.

Dojmy Švédské v Pěti Bodech

Autor: Webadmin, pondělí, 17 říjen 2011

Shrnout všechny podstatné a šťavnaté zkušenosti z posledních dvou měsíců života ve Švédsku, není vůbec jednoduché. No pojďme na věc.