a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Companies starting with E

Erasmus na Tenerife

Erasmus na Tenerife

Autor: klara.jezkova, Země: Španělsko, pondělí, 04 červen 2018

Pokud můžeš, tak rozhodně vyjeď na Erasmus! Když se mi naskytla možnost studovat na Kanárských ostrovech, tak jsem dlouho neváhala. Chtěla jsem studovat v nějaké vzdálenější exotické zemi, proto jsem se rozhodla vyjet na Erasmus na Tenerife.

Eva Ďoubalová

Eva Ďoubalová

Portugalsko, University of Beira Interior

Erasmus v Ljubljani

Erasmus v Ljubljani

Autor: filip.herbs, Země: Slovinsko, čtvrtek, 04 kvě 2017

Živjo, budoucí Erasmáci.

Rád bych vám touto cestou přiblížil své dosavadní zážitky z Ljubljaně a ze Slovinska.

Ještě než se do toho pustím velmi rád bych poděkoval TUL a především naší výnikající koordinátorce paní doktorce Bímové za tuto jedinečnou možnost studovat a žít v zahraničí a za její pomoc při vyřizování formalit a dokumentů.

Erasmus v Chemnitz

Erasmus v Chemnitz

Autor: lucie.hromadkova, Země: Německo, středa, 03 kvě 2017

Ahoj všem případným zájemcům o Erasmus v Německu! V první řadě bych chtěla říct, že pokud váháte, zda vyjet na erasmus nebo ne, rozhodně jeďte, protože kdy se vám v životě naskytne další taková příležitost, že by vám někdo zaplatil pobyt v Německu?

Erasmus ve Švédsku

Erasmus ve Švédsku

Autor: michaela.grundova, Země: Švédsko, pátek, 16 prosinec 2016

Děkuju tisíckrát TUL, zejména pak té nejlepší koordinátorce, jakou si kdo může představit, paní Bímové, za jedinečnou příležitost vyjet na Erasmus a strávit tak 4 měsíce v překrásném Švédsku. Naprosto jsem si to tu zamilovala a ze srdce všem přeju zažít něco podobného. Doporučuju této možnosti využít. Je to tu jiný svět, o krok vpřed než u nás, který člověku rozšíří obzory.

Erasmus v Oviedu

Erasmus v Oviedu

Autor: hana.vackova, Země: Španělsko, středa, 14 prosinec 2016

Zdravím všechny, kdo zavítají na tuto stránku a k mému příspěvku. Byla jsem vyzvána, abych tady napsala něco o mém výjezdu. Váhala jsem, jestli sem mám něco psát, protože už tady toho právě o Oviedu je napsáno spousta, ale budiž tedy, pokud by vám to, co už je tady napsáno, nestačilo, tak můžete číst dál...

Campus der Uni

Erasmus Düsseldorf

Autor: karolina.malkova, Země: Německo, středa, 13 duben 2016

Krok za krokem studijním pobytem :)

Erasmus ve Valencii

Erasmus ve Valencii

Autor: dominika.legnerova, Země: Španělsko, neděle, 27 březen 2016

Erasmus ve Valencii můžu jen doporučit, zejména pokud máte rádi teplejší počasí, pláže, moře, parky, fotbal a párty :D . 

Erasmus ve Vitoria-Gasteiz, zkušenost k nezaplacení!

Erasmus ve Vitoria-Gasteiz, zkušenost k nezaplacení!

Autor: katerina.kucerova, Země: Španělsko, neděle, 20 prosinec 2015

Již od třetího ročníku střední školy jsem byla přesvědčená o tom, že chci pokračovat ve studiu španělského jazyka. Právě v této době jsem poznala mou kamarádku, která již studovala na Technické univerzitě v Liberci a shodou okolností se právě vrátila z pětiměsíčního zahraničního pobytu ve Španělsku. A odkud odjinud, než z krásné Vitorie! Před třemi lety jsem tedy již měla nějaké povědomí o tomto městě, nicméně jsem nevěděla, že právě toto místo změní můj život v mnoha apektech. 

 

Erasmus v Oviedu

Erasmus v Oviedu

Autor: jaroslava.skodova, Země: Španělsko, neděle, 20 prosinec 2015

Pokud se právě rozhodujete, kam vyrazíte na Erasmus, máte rádi přírodu, moře, hory,… Oviedo je jasná volba.

Gibraltar

Erasmus v Granadě

Autor: adela.hudakova, Země: Španělsko, pondělí, 07 prosinec 2015

Ahoj všichni,

zaprvé bych chtěla přesvědčit ty, kdo mají pocit, že nemohou z nějakého důvodu jet na Erasmus, že to jsou jen výmluvy. :)

Nechcete prodlužovat ve škole? Pokud pojedete jako já ve třetím ročníku (což doporučuji z mnoha důvodů), nejspíš budete muset prodlužovat, ale to přece nevadí, nic to nestojí, neboť se Erasmus nezapočítává do roků studia a není přece kam spěchat.

Bojíte se, že Vás to bude hodně stát? Není čeho, s trochou dobré vůle se vejdete do toho, co Vám udělí škola ještě před odjezdem, Vaše ušetřené peníze budou jen výhodou navíc.

Nebo máte strach z odloučení či z toho, že to sami nezvládnete? Pět měsíců přece není tak dlouhá doba, berte to tak, že po zbytek života budete moci být s těmi, které máte rádi a že neuškodí věnovat pět měsíců sobě.

el centro de Asturias (OVIEDO)

el centro de Asturias (OVIEDO)

Autor: barbora.kalova, Země: Španělsko, pátek, 04 prosinec 2015

Zdravím budoucí ERASMÁKY.

ERASMUS VE VÍDNI

ERASMUS VE VÍDNI

Autor: aneta.tvrznikova, Země: Rakousko, úterý, 28 duben 2015

Můj Erasmus ve Vídni

Erasmus v Ovi

Erasmus v Ovi

Autor: andrea.kozibratkova, Země: Španělsko, neděle, 30 listopad 2014

Nazdárek budoucí erasmáci!
Strašně ráda bych vám sem do těch několika řádků napsala, jak moc prima byl erasmus a všechno ostatní, ale myslím si, že by mi kapacita tohoto článku nestačila. Vzhledem k tomu, že už nějakou dobu připravuji různé články týkající se mého španělského dobrodružství, rozhodla jsem se, že až je budu mít všechny hotové, zveřejním je na internetu. Zatím je ovšem spousta z nich ještě ve výrobním procesu, tedy nezoufejte, do konce roku by se měly všechny moje zážitky, rady, zkušenosti a také fotky objevit na následující webové stránce: http://love-the-life-you-live.blog.cz/
Jen se nejdřív musím v tom blogerství trochu zorientovat, aby to nějak vypadalo (v první řadě bych se ráda zbavila prapodivných tulipánů v pozadí a tak podobně:-D). Pokud by někdo z vás měl nějaké otázky, ráda vám je zodpovím prostřednictvím e-mailu, facebooku, nebo v Liberci osobně.

Erasmus ve Vitorii-Gasteiz

Erasmus ve Vitorii-Gasteiz

Autor: jana.souckova, Země: Španělsko, neděle, 30 listopad 2014

Erasmus je především obrovská zkušenost! Určitě jeďte, je v podstatě jedno kam, protože každé místo má něco do sebe a to hlavní vám nabídnou všechna - seznámíte se tak rychle s tolika lidmi, jako při žádné jiné příležitosti, rozmluvíte se v cizím jazyce, podíváte se, jak to chodí jinde, a poznáte spoustu nových míst, jídel, kultur... A to za to stojí, ne?

[12  >>  
© Technická univerzita v Liberci - Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická - Erasmus