Companies starting with G

Granada

Autor: jana.lipanska, Země: Španělsko, neděle, 30 listopad 2014

Erasmus v Granadě – zážitek na celý život... Jestli váháte, zda odjet, či ne, přestaňte a prostě odjeďte! Granada je město nádherné, kousek od moře i kousek od hor. V ulicích pomerančovníky, v proslulé čtvrti Albayzín jeden bílý domek vedle druhého, nad tím vším tyčící se Alhambra a v pozadí Sierra Nevada – první měsíc jsem si přišla jako na dovolene!:)

Grüße aus Wien

Autor: pavlina.dobra, Země: Rakousko, středa, 12 listopad 2014

Zdravím z Vídně,

Erasmus v hlavním městě Rakouska byl pro mě již od prvního ročníku na TUL sen a pobyt tady předčil moje očekávání. Tento týden budu končit už druhý měsíc, semestr tu utíká snad ještě rychleji, protože máme stále co dělat.

GRUETZI, BON JOUR, GUTEN MORGEN...ŠVÝCARSKO!

Autor: klara.valkova, Země: Švýcarsko, středa, 30 duben 2014

Na začátek bych chtěla zmínit, že vyrazit na Erasmus asi nikdy nebyl můj sen. Ačkoli jsem člověk, který cestováním tráví převážnou část roku, krásy cizí země poznává ze srdce rád a nové příležitosti vítá s otevřenou náručí a výzvy ležící před ním přijímá s nadšením. Vyrazit na Erasmus? Proboha proč? Během pěti let strávených ve škole mi však přestaly docházet výmluvy a na mysl mi vytanula otázka nová: a proč ne?

Grüezi mitenand!

Autor: petra.babakova, Země: Švýcarsko, pondělí, 28 duben 2014

... aneb Dobrý den všem!

GREEN CAPITAL

Autor: nikol.chvalinova, Země: Španělsko, neděle, 01 prosinec 2013

Rozhodovala jsem se dlouho, jestli odjet či neodjet na půl roku do Vitorie a jsem moc ráda za to, že jsem se nakonec rozhodla správně. Je to neskutečná příležitost a zkušenost, která vás poznamená na celý život. Připravte se na to, že Erasmus vás změní, naučíte se naprosté samostatnosti a zodpovědnosti.

Great time in the south of Sweden

Autor: simona.sarkoziova, Země: Švédsko, středa, 27 listopad 2013

Milí studenti, případní budoucí Erasmáci,

ráda bych Vám příspěvkem přiblížila pobyt ve Švédsku, jedné z nejúžasnějších zemí. Těm, kteří by případně stále váhali nebo se nemohli rozhodnout, která země je pro ně nejlepší, bych ráda dokázala, že i když všechny cesty vedou do Říma, tak právě ve Švédsku prožijete tolik výjimečných zážitků, že na ně budete vzpomínat po celý zbytek života. :)

Gabriela Paclíková

Německo, Technische Universität Chemnitz

Granada, aneb Ráj pro

Granada, aneb Ráj pro "Erasmáky" =)

Autor: kamila.lakatosova, Země: Španělsko, pátek, 07 prosinec 2012

Ahoj budoucí "Erasmáci" :). Jestli zrovna přemýšlíte nad tím, vyjet na půl rok/rok na studijní pobyt do zahraničí, určitě neváhejte se přihlásit. ERASMUS je jedinečná příležitost jak získat jazykové zkuešnosti,seznámit se s mnoha novými lidmi,procestovat jiný kraj a poznat novou kulturu. Navíc pokud buete mít možnost jet na Erasmus do Granady, tak váš pobyt bude bez chyby ;-).

Graz

Autor: Webadmin, pátek, 12 listopad 2010

Zdravím z Kremže. Minulý týden jsem strávila s ostatními Erasmáky a našim koordinátorem v městě Graz, kam jsme byli pozváni Pedagogickou fakultou v Grazu. Konal se zde týdenní program s názvem Focus on Europe, kde hlavním partnerem projektu byla právě Pedagogická fakulta. Měli jsme možnost sejít se se studenty, kteří zde tráví stejně jako my zimní semestr díky programu Erasmus.