Companies starting with J

Polsko, University of Gdańsk

JDI DO TOHO!

Autor: alena.janouskova, Země: Španělsko, čtvrtek, 15 prosinec 2016

Chceš vidět, co jsi ještě neviděl (a)? Chceš zažít, co jsi ještě nezažil (a)? Tak neseď doma a vyraž na Erasmus!!!

Jakub Vrána

Francie, Decathlon Team Valley

Jaroslava Škodová

Španělsko, Universidad de Oviedo

Jak se žije v Burgosu!

Autor: lucie.ptackova, Země: Španělsko, sobota, 29 listopad 2014

Podejte přihlášku! Buďte vybráni! A jeďte bez váhání! Pokud máte možnost odjet studovat do zahraničí, využijte toho. Je to jediný způsob, jak se naučit aktivně používat vše, co jste se naučili o hodinách na TUL. Není to jen o tom, zlepšit se ve španělštině, ale také o tom, najít si nové kamarádky (z celého světa), poznat novou kulturu a také navštívit vaše vysněná místa.

Jana Součková

Španělsko, Universidad del País Vasco

Jana Lipanská

Španělsko, Universidad de Granada

Jindřich Kafka

Slovensko, Univerzita Mateja Bela

Jiřina Čančíková

Španělsko, Universidad de Burgos

Jak se nám žije ve Vitorii

Autor: Webadmin, středa, 25 leden 2012

No, pokud bych měla reagovat na nadpis tohoto "článku", odpověď by zněla: "prostě výborně", ale to by vám rozhodně nijak nepomohlo.

Takže se pokusím předat nějaké mé zkušenosti, které by se vám mohly později zdát užitečné, ikdyž si myslím, že v příspěvku ze zimního semestru loňského roku naleznete vše potřebné.

Jakub Ruszó

Universidad del País Vasco

Jana Pultarová

Hogskolan Kristianstad

Jakub Hříbal

TU Dresden

Jak jsem začala a kde jsem zakopávala

Autor: Webadmin, pondělí, 08 listopad 2010

Zdravím ze španělského/baskického městečka Vitoria. Chci se s vámi podělit o pár tipů, jak zde přežít a zdárně zdolat prvních pár dní.

Jak jsem začala a kde jsem zakopávala

Autor: Webadmin, pondělí, 08 listopad 2010

Počátečních zakopnutí nebylo příliš, přesto je těžké vejít se do několika málo řádků, nicméně se o to pokusímOdjela jsem studovat do města Vitoria na sever Španělska, kde se jako největší počáteční obtíž, ačkoli jsem si myslela, že to bude ta skoro nejmenší, ukázalo bydlení. Z domova jsem si totiž žádné předem nenašla, a tak jsem to musela řešit až na místě.

[12  >>