Companies starting with N

Na Erasmus do Krakova, za krásami UNESCO

Autor: tereza.hofmanova, Země: Polsko, pondělí, 12 prosinec 2016

V mém příspěvku se dozvíte jak strasti tak slasti z mého pobytu na Erasmu v Krakově. Jak informace před odjezdem, po příjezdu, program školy, jak probíhá výuka, něco o cestování, městu samotném, co byste si neměli zapomenout zařídit a mé závěrečné dojmy.

Na ERASMUS do Düsseldorfu

Autor: vera.frankova1, Země: Německo, středa, 13 duben 2016

Po čtrnácti dnech strávených v Düsseldorfu ...

Nepopsatelná Valencie

Autor: silvie.gorronova, Země: Španělsko, středa, 30 březen 2016

V mé milované Valencii najdete od všeho něco. Stále mě tu něco překvapuje, od lidí z různých zemí (včetně mě samé), různorodých pláží, až po gurmánské požitky. Najdou se zde milovníci přírody a čerstvého mořského vzduchu, pouličního umění, historických center i klidných vesnic, běhání, volejbalu, fotbalu, divadla, muzeí a kvárií, jídla, meditace, zajímavých přednášek, památek, vody, přírody a zvířat, hudby, jídelních delikates (churros, horchata, agua valenciana, la mona, paella valenciana, etc.), tance, lokálních i multikulturních požitků, nočního i denního života, nákupů i nepopsatelného klidu, apod.  Je těžké shrnout vše do tak krátkého textu a jsem ochotná být k dispozici komukoliv, kdo by měl jakékoliv dotazy. Nemohla jsem si místo svého erasmu vybrat lépe a všem s čistým svědomím Valencii jen a jen doporučuji. Také věřím, že jsem ji zdaleka neviděla a neokusila celou se všemi jejími kouzly.

Nikola Hluchá

Německo, TU DRESDEN

Nikol Chvalinová

Španělsko, Universidad del País Vasco

Nikola Hauserová

Švédsko, Högskolan university

Nicola Piaskowská

Španělsko, Universidad de Oviedo

Náš blízký soused

Autor: martin.vodak, středa, 30 leden 2013

Proč Slovensko? Pravdou je, že jsem vlastně už nikam jinam ani nemohl. Přesto jsem rád za návštěvu našeho blízkého souseda. A doporučuji to každému kdo má chuť poznat tuto krásnou zemi a zažít tu pořádné dobrodružství. Třeba v místních lesních štolám, Vysokých Tatrách nebo místních řekách.

Nikola Sudíková

Španělsko, Universidad de Oviedo