Companies starting with Z

Zimní semestr ve Švédsku

Autor: tereza.ulmanova1, Země: Švédsko, úterý, 30 leden 2018

Několik zážitků z Erasmu ve Švédsku, které by snad mohly motivovat a inspiovat při výběru země vašeho studijního pobytu.

Zima v Asturii

Autor: barbora.povova, Země: Španělsko, sobota, 19 prosinec 2015

Zdravím všechny, co by měli zájem jet na Erasmus do Ovieda. Pokud máte rádi zelenou krajinu a příjemně teplé počasí, tak vřele doporučuji.

Zuzana Kárová

Slovinsko, Universa Maribor

Zuzana Svárovská

Universidad del País Vasco

Zdolání hory Uludag

Autor: Webadmin, sobota, 11 prosinec 2010

Je 7 hodin ráno a nastává mačkanice v kuchyni. Jak jsme se všichni dohodli, vstali jsme časně ráno, nasnídali se, udělali svačiny a vyrazili do campusu. Na autobusové zastávce se seznamujeme s novou kamarádkou z Rumunska. Bohužel jméno si nepamatuju, ale vím, že je ve skutečnosti Tatarka. Vyrážíme směr centrum Bursy. Tam už na nás čekal Volkan (spolukoordinátor Erasmu) spolu s přítelkyní a dvěma kamarády.

Začátek na Erasmu

Autor: Webadmin, středa, 10 listopad 2010

Semestr tu začíná od 1. října, ale já jsem se rozhodla vycestovat dříve a účastnit se intenzivního kurzu při jazykové škole TUDIAS. Upřímně řečeno, kurz tak kvalitní, jak jsem si původně myslela a jak by to mělo odpovídat ceně, nebyl, ale seznámila jsem se na něm se spoustou zajímavých a milých lidí, se kterými jsem nyní neustále v kontaktu.