Mezinárodní klub studentů při TUL

Webové stránky ESN Liberec
ESN Liberec je dobrovolnická studentská organizace, fungující při Technické univerzitě v Liberci. Pomáhá přijíždějícím zahraničním studentům, ale také studentům českým, kteří se chystají vycestovat na zahraniční stáže.

Pomáhá zahraničním studentům plnit jejich očekávání, aby si ze své stáže odnesli co nejvíce zážitků. Propojuje studenty různých kulturních zvyklostí, aby se i oni mohli poznávat mezi sebou. Seznamuje je s naší zemí, tradicemi, organizuje výlety, kulturní akce a zajišťuje jim také sportovní vyžití.
Čeští studenti jim se vším pomáhají a mohou si tak zlepšovat znalost angličtiny i jiných jazyků. Poznávají jiné země a jejich kulturu. Získávají nové kamarády a smysluplně využívají svůj volný čas. Nabyté zkušenosti mohou dále využít ve svém běžném, ale i pracovním životě.

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Trip to Dresden | ESN Liberec

ESN v Liberci pořádá 8. 12. 2018  pro příjezdové erasmáky výlet do Drážďan, nechcete se zapojit?

Více informací

Christmas eve | ESN Liberec

WHEN? December 12th, 8pm
WHERE? Slon Assembly Room - C building, 8th floor

Vánoční párty pro erasmáky

Více informací

© Technická univerzita v Liberci - Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická - Erasmus