Companies starting with J

Jana Cedrychová

Spojené království, Univeristy of the West of Scotland

Jedno velké deštivé, ale přitom hřejivé čtyřměsíční objetí, přesně takový byl Erasmus ve Skotsku.

Autor: Červená, Země: Spojené království, čtvrtek, 12 září 2019

Jedno velké deštivé, ale přitom hřejivé čtyřměsíční objetí. Přesně takový byl Erasmus ve Skotsku. Této zemi, která je částí Velké Británie se nedostává tolik pozornosti, kolik si podle mě zaslouží. A i z tohoto důvodu jsem neskutečně vděčná za to, že se právě Skotsko objevilo na seznamu našich partnerských univerzit. Pobyt zde rozšířil mé obzory a ukázal mi, že za jedinečností této země nestojí pouze kilty, dudy a zrzavé vlasy. Skotsko vystupuje z Velké Británie zejména mentalitou svých obyvatel, jejich přívětivostí k cizincům, smýšlením o světě, a hlavně dechberoucím vlasteneckým uvědoměním, které mě mnohdy hřálo u srdce a ze kterého bychom si všichni mohli vzít příklad. Pak je tady samozřejmě také ta věc s jazykem, který se mnohdy ani nedá nazvat angličtinou, ale k tomuto tématu se vrátím až později.
Jiří Kočíb

Polsko, University of Gdańsk

JDI DO TOHO!

Autor: alena.janouskova, Země: Španělsko, čtvrtek, 15 prosinec 2016

Chceš vidět, co jsi ještě neviděl (a)? Chceš zažít, co jsi ještě nezažil (a)? Tak neseď doma a vyraž na Erasmus!!!

Jakub Vrána

Francie, Decathlon Team Valley

Jaroslava Škodová

Španělsko, Universidad de Oviedo

Jak se žije v Burgosu!

Autor: lucie.ptackova, Země: Španělsko, sobota, 29 listopad 2014

Podejte přihlášku! Buďte vybráni! A jeďte bez váhání! Pokud máte možnost odjet studovat do zahraničí, využijte toho. Je to jediný způsob, jak se naučit aktivně používat vše, co jste se naučili o hodinách na TUL. Není to jen o tom, zlepšit se ve španělštině, ale také o tom, najít si nové kamarádky (z celého světa), poznat novou kulturu a také navštívit vaše vysněná místa.

Jana Součková

Španělsko, Universidad del País Vasco

Jana Lipanská

Španělsko, Universidad de Granada

Jindřich Kafka

Slovensko, Univerzita Mateja Bela

Jiřina Čančíková

Španělsko, Universidad de Burgos

Jak se nám žije ve Vitorii

Autor: Webadmin, středa, 25 leden 2012

No, pokud bych měla reagovat na nadpis tohoto "článku", odpověď by zněla: "prostě výborně", ale to by vám rozhodně nijak nepomohlo.

Takže se pokusím předat nějaké mé zkušenosti, které by se vám mohly později zdát užitečné, ikdyž si myslím, že v příspěvku ze zimního semestru loňského roku naleznete vše potřebné.

Jakub Ruszó

Universidad del País Vasco