a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Companies starting with V

Vzhůru do Krakova

Vzhůru do Krakova

Autor: Hauserová, Země: Polsko, úterý, 11 únor 2020

Vycestovat je zkrátka prima

Valencia 2019

Valencia 2019

Autor: Kočí, Země: Španělsko, pátek, 13 prosinec 2019

Na Erasmus jsem vyjela se svými kamarádkami do všemi doporučované Valencie. Ani nás nezklamala a kdo si přijede pobyt tady užít, rozhodně si ho užije! Místo toho, abychom vám tu líčily naše zážitky, chtěly bychom se podělit o typy, rady a užitečné informace do začátku.

Vojtěch Kameník

Vojtěch Kameník

Portugalsko, University of Beira Interior

Vídeň mýma očima

Vídeň mýma očima

Autor: adela.klirova, Země: Rakousko, pátek, 05 květen 2017

Vídeň= kultura, otevření lidé, mezinárodní prostředí, nádherné a upravované okolí a v neposlední řadě každý den spousta nových zkušeností!

Vojtěch Kameník

Vojtěch Kameník

Slovinsko, Univerzita v Mariboru

Valencie? Valencie!

Valencie? Valencie!

Autor: kristyna.maczanova, Země: Španělsko, pátek, 15 duben 2016

Přemýšílíte kam a proč? Třeba vás pár slov a fotek přesvědčí

Veronika Farská

Veronika Farská

Německo, Technische Universität Dresden

Věra Franková

Věra Franková

Německo, Heinrich Heine Universität Düsseldorf

Václav Bendl

Václav Bendl

Turecko, Canakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Vendula Dohnalová

Vendula Dohnalová

Rakousko, Pädagogische Hochschule Wien

Veronika Jirků

Veronika Jirků

Švédsko, Högskolan Kristianstad

Viva España!

Viva España!

Autor: Webadmin, čtvrtek, 10 listopad 2011

Španělsko se stalo pro mě na pár měsíců domovem díky programu Erasmus. Před výjezdem jsem měl velké obavy, jestli po roce studia španělštiny budu moci ´´fungovat´´ na španělské univerzitě. Mohl jsem si vybrat zimní nebo letní semestr, což byla těžká volba. Nedal jsem na doporučení rodiny ani učitele a vybral si zimní :oD. Proč? Protože jsem se mohl zúčastnit intezivního kurzu španělstiny, který se konal již od 28. září...

Vitoria/Gasteiz I.

Vitoria/Gasteiz I.

Autor: Webadmin, pondělí, 31 říjen 2011

Dobrý den milí budoucí erasmáci. Je opravdu těžké napsat něco, co by vám později mohlo pomoci a ještě se nezveřejnilo od předešlých studentů Vitorie. Přeci jen se pokusím napsat pár užitečných informací, které pro mě byly důležité vědět. Takže, jak to vlastně všechno začalo? Nejprve jsem si musela sehnat letenku. Doporučuji společnost wizzair, která má velmi levné lety. Je lepší letenku objednat včas, protože cena se stále zvyšuje...Je možné sehnat letenku za 19 Eur. Takže směr Praha - Madrid. Po přistání v Madridu doporučuji cestovat metrem - je to velmi rychlé a cenově výhodné... Je třeba se dostat na Avenida America odkud odjíždějí dálkové autobusy. Místenku je možné objednat předem na internetu a nebo zakoupit až na místě. Cesta stojí něco okolo 25 Eur a trvá asi 4 - 5 hodin. Pokud se budete chtít podívat jak jezdí autobusy a popřípadě zamluvit a koupit jízdenku tak se podívejte na stránky alsa.es. ...

Vojtěch Ešner

Vojtěch Ešner

Högskolan Kristianstad

Vánoce se blíží

Vánoce se blíží

Autor: Webadmin, pátek, 10 prosinec 2010

Ani jsem se nenadála a je přede mnou poslední týden, než odjedu domů na Vánoce. Ve škole to začíná být docela zajímavé, do Vánoc musím odevzdat pár esejí, předvést dvě prezentace před celou třídou a sepsat portfolio na European Village (program jenom pro Erasmus studenty) a v lednu mě čekají 3-4 zkoušky, to ještě nevím přesně. Zkoušky budou písemné, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. Ale profesoři jsou tu na nás velice hodní, tak doufám, že jim to vydrží i přes zkouškové období.

[12  >>  
© Technická univerzita v Liberci - Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická - Erasmus