Vyhlášení výběrového řízení pro zaměstnanecké Erasmus+ mobility plánované k uskutečnění v akad. roce 2024/2025

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL vyhlašuje výběrové řízení pro zahraniční mobility svých zaměstnanců na výukové pobyty, školení a BIP mobility s plánovaným uskutečněním v akademickém roce 2024/2025. Podrobnosti o vyhlášeném výběrovém řízení naleznete zde a aktuální přehled partnerských univerzit zde. Základní informace k Erasmus+ mobilitě pod zkratkou BIP jsou k nahlédnutí zde, manuál k tomuto typu mobility je přiložen zde a dokument žádosti zde. Dokumenty týkající se zaměstnaneckých Erasmus+ mobilit jsou také umístěny na intranetu ve složce zaměstnanci a v záložce Erasmus+.

Termín pro zaslání přihlášek do výběrového řízení je stanoven do pondělí 22.1.2024 do 20:00 hod. Přihlášky zasílejte na mou e-mailovou adresu.
Předem děkuji za dodržení termínu a zaslání všech požadovaných údajů.

Daniela Bímová
Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro zaměstnanecké mobility