22. ledna 2019

Výsledky výběrového řízení studentských studijních a pracovních pobytů 2019/2020

Byli jste vybráni? Zjistěte to v přiloženém seznamu. Zda jste uspěli, zjistíte podle osobního čísla každého uchazeče. Jak dál postupovat se dozvíte tady na stránkách erasmus.fp.tul.cz
Júlia Jandejsková
14. ledna 2019

finanční podpora na letních školách

S okamžitou platností se mění pravidla pro finanční podporu studentů TUL na Letních školách v zahraničí.

Jde o tyto změny:
- celková suma uvolněná na tuto podporu činí 500.000,- CZK na kalendářní rok
- student, oproti minulosti, může s finanční podporou absolvovat 1 letní školu za akademický rok
- podporované jsou LŠ pouze v evropských zemích

Aktualizované webové stránky naleznete zde.

Nabídka stáže v českém centru v Bruselu

Nečekaně se uvolnili dvě místa v Českém centru Bruselu! Nemá někdo chuť vyjet narychlo na stáž ?
18. prosince 2018

Letní škola v Itálii! přihlašování zahájeno: Universitá Cattolica del Sacro cuore

V létě se má jezdit po světě. Ideální je spojit studium a cetování. Letní školy na různých univerzitách po světě otevírají svoje brány, tak se zúčastněte tohoto skvělého projektu. Zde jedna z nabídek: Universitá Cattolica del Sacro Cuore.
10. prosince 2018

Vyhlášení výběrového řízení pro akademický rok 2019/2020 pro mobility zaměstnanců

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické vyhlašuje výběrové řízení na zahraniční mobility zaměstnanců – výukové pobyty a školení - v akademickém roce 2019/2020.

Mgr. Daniela Bímová, PhD.

Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro zaměstnanecké mobility

15. listopadu 2018

Vyhlášení výběrového řízení pro akademický rok 2019/2020 pro mobility studentů

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TU v Liberci vyhlašuje pro studenty FP TU v Liberci výběrové řízení na místa zahraničních studijních pobytů a zahraničních pracovních stáží v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2019/2020. Veškeré informace o
aktuální nabídce (ke dni vyhlášení výběrového řízení) zahraničních studijních pobytů vyplývajících
z platných inter-institucionálních smluv (u pracovních stáží není inter-institucionální smlouva podmínkou) naleznete v tabulce přiloženého [xls] souboru. Přihlášky lze podávat do 31. 12. 2018.

Mgr. Júlia Jandejsková

Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro studentské mobility

17 května 2018

Navýšení finanční podpory pro vyjíždějící studenty na Letní školy

Vážené studentky a vážení studenti,

dovoluji si Vám oznámit, že bylo schváleno navýšení finanční podpory pro vyjíždějící studenty na Letní školy, kterou proplácíme v rámci našeho Mobilitního programu.

Dosud jsme propláceli pouze poplatky za školné. Pro zvýšení atraktivity těchto výjezdů nyní bude proplácena také veřejná doprava na místo konání LŠ a zpět a to vždy na základě doložení dokladu o zaplacení (letenky či jízdenky) a  dokladu o přepravě (letenka či jízdenka). Finance budou propláceny po návratu spolu s doložením závěrečné zprávy a potvrzením o absolvování LŠ formou mimořádného stipiendia.

P.S.: Pro zájemce, kteří u nás již v tomto roce byli a některé dokumenty spojené s výjezdem na Letní školu již vyřizovali, tato změna platí taktéž. Pokud již podepisovali původní Účastnickou smlouvu - po jejich návratu jim dáme podepsat smlouvu novou (tato je ještě ve zpracování - ještě není k dispozici na našich stránkách). Konkrétní studenty samozřejmě budu informovat individuálně.

Děkuji Vám za spolupráci a přeji krásný den

11. května 2018

Zvýhodněné výše stipendií na Erasmus+ studijní pobyty ve vybraných zemích

Vedení TUL schválilo navýšení příspěvků pro vyjíždějící studenty v rámci programu ERASMUS+  do vybraných zemí.

Toto navýšení se týká výjezdů na studijní pobyty od AR 18/19. Seznam zvýhodněných destinací a výši konkrétních příspěvků naleznete zde.

Nabídka stáže v českém centru v Bruselu

10. prosince 2018

Mgr. Daniela Bímová, PhD.

Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro zaměstnanecké mobility

15. listopadu 2018