KAM NA STÁŽE?

| Aktuality

Láká vás pracovní stáž, ale nevíte kam vyjet?

zkuste tyto odkazy, třeba vám pomůžou:

EYCB.EU - Příležitosti pro mladé

ERASMUS INTERN

MY INTERNSHIP

EUROPE´S PLATFORM FOR INTERNSHIPS

EU4EU

ČESKÁ CENTRA V ZAHRANIČÍ

Nabídka stáži na zastupitelských úřadech po celém světě

| Aktuality

Věděli jste, že vysokoškolští studenti mají možnost absolvovat tzv. praktickou stáž Erasmus+ na zastupitelském úřadě?

Od roku 2021 je tato možnost podporovaná ze strany Evropské komise, a tak nyní zveřejňujeme seznam nabídek zastupitelských úřadů, které mají v roce 2024/2025 zájem stážistu přijmout.

Přehledová tabulka je platná pro akademický rok 2024/2025. Nabídky stáží platné pro akademický rok 2025/2026 budeme opět zveřejňovat za rok.

Pravidla stáží zůstávají stejná jako pro běžné stáže programu Erasmus+, tj.

• Délka stáže v rozmezí 2-12 měsíců
  • Pro studenty všech typů studia i pro čerstvé absolventy
  • Na základě trojstranné smlouvy mezi MZV, vysílající VŠ a studentem

Financování

• Je zajištěno stipendiem z prostředků Erasmus+, zastupitelský úřad nemusí stáž nijak dofinancovat
  • Poskytnutí stipendia je na základě rozhodnutí VŠ a jejích pravidel
  • Výše stipendia dle platných sazeb pro danou výzvu

Termíny pro přihlašování

Do 15.1. zájemci zasílají CV a případné další dokumenty přímo na ZÚ (kontaktní e-mail naleznete v přiložené tabulce).  A DO. 14. 1. 2024 je nutno se přihlásit jako kandidát na Erasmus+ do STAGU!!!

Vyhlášení výběrového řízení pro zaměstnanecké Erasmus+ mobility plánované k uskutečnění v akad. roce 2024/2025

| Aktuality
Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL vyhlašuje výběrové řízení pro zahraniční mobility svých zaměstnanců na výukové pobyty, školení a BIP mobility s plánovaným uskutečněním v akademickém roce 2024/2025. Podrobnosti o vyhlášeném výběrovém řízení naleznete zde a aktuální přehled partnerských univerzit zde. Základní informace k Erasmus+ mobilitě pod zkratkou BIP jsou k nahlédnutí zde, manuál k tomuto typu mobility je přiložen zde a dokument žádosti zde. Dokumenty týkající se zaměstnaneckých Erasmus+ mobilit jsou také umístěny na intranetu ve složce zaměstnanci a v záložce Erasmus+.

Termín pro zaslání přihlášek do výběrového řízení je stanoven do pondělí 22.1.2024 do 20:00 hod. Přihlášky zasílejte na mou e-mailovou adresu.
Předem děkuji za dodržení termínu a zaslání všech požadovaných údajů.

Daniela Bímová
Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro zaměstnanecké mobility

Erasmus+ Christmas fair

| Aktuality

Chystáš se na Erasmus? Přijď se zeptat přímo zástupců partnerských univerzit na to, co tě zajímá.

Budova F (menza) - prostor před kantýnou

• University of Lomza
  • Military University of Technology
  • Université Savoie Mont Blanc

Nestihli jste infoschůzku ?

| Aktuality

Nevadí, vše řečeno je v prezentaci a tady na stránkách!

Vyhlášení výběrového řízení programu Erasmus+ pro studentské mobility - studijní pobyty a pracovní stáže - pro akademický rok 2024-2025

| Aktuality

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TU v Liberci vyhlašuje pro studenty FP TU v Liberci a href="/images/blog/foto/vyhlásenie_výberového_konania.pdf">v"běrové řízení na místa zahraničních studijních pobytů a zahraničních pracovních stáží v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2024/2025.

Veškeré informace o aktuální nabídce (ke dni vyhlášení výběrového řízení) zahraničních studijních pobytů vyplývajících z platných inter-institucionálních smluv (u pracovních stáží není inter-institucionální smlouva podmínkou) naleznete na stránkách Erasmus+ .

Infoschůzka pro zájemce o výjezd do zahraničí

| Aktuality

Neumím pořádně jazyk... Budu muset prodlužovat... Nemám na to peníze... Co když mi tu neuznají předměty... Když jsem kombiňák, tak to asi nemůžu... Už mi není 26, tak to asi už nejde.... I by se mi chtělo, ale vůbec nevím, jak na to.

.... a nechcete si o tom ještě promluvit?

S Erasmem na Kanáry

| Aktuality

Pořád váháte, zda vyjet s Erasmem? pokud vás nepřesvědčí záběry z tohoto videa od našeho studenta Matěje Otavy, tak už pak fakt nevíme... :)

Vyhlášení výběrového řízení pro zaměstnanecké Erasmus+ mobility v akad. roce 2023/2024

| Aktuality
Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické vyhlašuje výběrové řízení pro zahraniční mobility svých zaměstnanců – výukové pobyty, školení  a BIP mobility - plánované uskutečnit v akademickém roce 2023/2024. Podrobnosti o vyhlášeném výběrovém řízení naleznete zde a aktuální přehled partnerských univerzit zde. Informace k nové Erasmus+ mobilitě známé pod zkratkou BIP jsou k nahlédnutí zde či na intranetu ve složce zaměstnanci a v záložce Erasmus+.

Podání přihlášek do výběrového řízení do pátku 20.1.2023 do 15:00 hod na mou e-mailovou adresu.
Předem děkuji za dodržení termínu.

Mgr. Daniela Bímová, Ph.D.
Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro zaměstnanecké mobility

PREZENTACE Z INFOSCHŮZKY 16. 11. 2022

| Aktuality

Nestihli jste přijít na infoschůzku k Erasmu? Nevadí, vešekeré informace naleznete v prezentaci.

Anebo se zeptejte koordinátorky :)