Vyhlášení výběrového řízení pro zaměstnanecké Erasmus+ mobility v akad. roce 2023/2024

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické vyhlašuje výběrové řízení pro zahraniční mobility svých zaměstnanců – výukové pobyty, školení  a BIP mobility - plánované uskutečnit v akademickém roce 2023/2024. Podrobnosti o vyhlášeném výběrovém řízení naleznete zde a aktuální přehled partnerských univerzit zde. Informace k nové Erasmus+ mobilitě známé pod zkratkou BIP jsou k nahlédnutí zde či na intranetu ve složce zaměstnanci a v záložce Erasmus+.

Podání přihlášek do výběrového řízení do pátku 20.1.2023 do 15:00 hod na mou e-mailovou adresu.
Předem děkuji za dodržení termínu.

Mgr. Daniela Bímová, Ph.D.
Fakultní Erasmus+ koordinátorka pro zaměstnanecké mobility