26. únor 2020

Nová vyhláška rektora TUL v souvislosti s koronavirem

Preventivní opatření rektora TUL ke snížení rizika nákazy koronavirem

S cílem přispět ke snížení rizika nákazy koronavirem vydává rektor TUL nařízení

17. leden 2020

výsledky výběrového řízení pro studentské mobility pro rok 2020 / 2021

Byli jste vybráni? Výsledky jsou k nahlédnutí! Všichni kandidáti obdrželi email se svým číslem... Blahopřejeme!

10. prosince 2019

vyhlášení výběrového řízení pro zaměstnanecké Erasmus+ mobility v ak. roce 2020/2021

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické vyhlašuje výběrové řízení na zahraniční mobility zaměstnanců – výukové pobyty a školení - v akademickém roce 2019/2020.

Mgr. Daniela Bímová, Ph.D.

stáž v bristolu pro studenty čj

POZOR! Nabídka pracovní stáže v Bristolu pro češtináře. Začátek 30. ledna 2020, zkus to, může to být super příležitost dodělat diplomku třeba.

INFormační schůzka pro studenty

Chcete vyjet na Erasmus a chcete vědět víc? Tak se přijdte informovat, dne 14. 11. 2019. do učebny G315, ve 12:30. Povíme si o studijních pobytech a pracovních stážích, co je potřeba udělat, jak podat přihlášku, zodpovíme na případné dotazy. Probereme případné obavy, klišé ohledně výjezdů, jak se to financuje, jaká jsou pravidla.

vyhlášení výběrového řízení na akademický rok 2020/2021

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TU v Liberci vyhlašuje pro studenty FP TU v Liberci výběrové řízení na místa zahraničních studijních pobytů a zahraničních pracovních stáží v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2020/2021. Veškeré informace o
aktuální nabídce (ke dni vyhlášení výběrového řízení) zahraničních studijních pobytů vyplývajících
z platných inter-institucionálních smluv (u pracovních stáží není inter-institucionální smlouva podmínkou) naleznete v tabulce přiloženého [xls] souboru. Přihlášky lze podávat do 13. 12. 2019.

22. ledna 2019

Výsledky výběrového řízení studentských studijních a pracovních pobytů 2019/2020

Byli jste vybráni? Zjistěte to v přiloženém seznamu. Zda jste uspěli, zjistíte podle osobního čísla každého uchazeče. Jak dál postupovat se dozvíte tady na stránkách erasmus.fp.tul.cz

finanční podpora na letních školách

S okamžitou platností se mění pravidla pro finanční podporu studentů TUL na Letních školách v zahraničí.

- celková suma uvolněná na tuto podporu činí 500.000,- CZK na kalendářní rok
- student, oproti minulosti, může s finanční podporou absolvovat 1 letní školu za akademický rok

Nabídka stáže v českém centru v Bruselu

Nečekaně se uvolnili dvě místa v Českém centru Bruselu! Nemá někdo chuť vyjet narychlo na stáž ?
18. prosince 2018

Letní škola v Itálii! přihlašování zahájeno: Universitá Cattolica del Sacro cuore

V létě se má jezdit po světě. Ideální je spojit studium a cetování. Letní školy na různých univerzitách po světě otevírají svoje brány, tak se zúčastněte tohoto skvělého projektu. Zde jedna z nabídek: Universitá Cattolica del Sacro Cuore.

Vyhlášení výběrového řízení pro akademický rok 2019/2020 pro mobility studentů

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TU v Liberci vyhlašuje pro studenty FP TU v Liberci výběrové řízení na místa zahraničních studijních pobytů a zahraničních pracovních stáží v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2019/2020. Veškeré informace o
z platných inter-institucionálních smluv (u pracovních stáží není inter-institucionální smlouva podmínkou) naleznete v tabulce přiloženého [xls] souboru. Přihlášky lze podávat do 31. 12. 2018.

Vážené studentky a vážení studenti,

dovoluji si Vám oznámit, že bylo schváleno navýšení finanční podpory pro vyjíždějící studenty na Letní školy, kterou proplácíme v rámci našeho Mobilitního programu.

Dosud jsme propláceli pouze poplatky za školné. Pro zvýšení atraktivity těchto výjezdů nyní bude proplácena také veřejná doprava na místo konání LŠ a zpět a to vždy na základě doložení dokladu o zaplacení (letenky či jízdenky) a  dokladu o přepravě (letenka či jízdenka). Finance budou propláceny po návratu spolu s doložením závěrečné zprávy a potvrzením o absolvování LŠ formou mimořádného stipiendia.

P.S.: Pro zájemce, kteří u nás již v tomto roce byli a některé dokumenty spojené s výjezdem na Letní školu již vyřizovali, tato změna platí taktéž. Pokud již podepisovali původní Účastnickou smlouvu - po jejich návratu jim dáme podepsat smlouvu novou (tato je ještě ve zpracování - ještě není k dispozici na našich stránkách). Konkrétní studenty samozřejmě budu informovat individuálně.

Zvýhodněné výše stipendií na Erasmus+ studijní pobyty ve vybraných zemích

Vedení TUL schválilo navýšení příspěvků pro vyjíždějící studenty v rámci programu ERASMUS+  do vybraných zemí.

Toto navýšení se týká výjezdů na studijní pobyty od AR 18/19. Seznam zvýhodněných destinací a výši konkrétních příspěvků naleznete zde.

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Title

10. prosince 2018

Vyhlášení výběrového řízení pro Erasmus+ zaměstnanecké mobility v ak. roce 2019-2020

10. prosince 2018